O firmie

W sklepie Czytajbajki.pl znajdziesz książki, które mogą stać się doskonałym prezentem z okazji ważnych wydarzeń w życiu dziecka.

Nasze książki są wyjątkowe!

Są to książki personalizowane, czyli przygotowane na konkretne zamówienie dla konkretnej osoby. W ich ilustracje zgrabnie wkomponowane są zdjęcia dziecka, w treści pojawia się jego imię, a każda książka opatrzona jest osobistą dedykacją zamawiającego. Warto także zwrócić uwagę, że zdjęcia oraz imię dziecka pojawiają się na każdej rozkładówce naszych książek.

To jednak nie wszystko!

Nasze książki pisane są zabawnym, rymowanym wierszem. Dzieci to uwielbiają! Do tego stopnia, że po kilku dniach recytują treść otrzymanej książeczki z pamięci! Tym bardziej przywiązujemy ogromną wagę do tego, by wydawane przez nas książki personalizowane były pięknie wykonane, zabawne ale i bezbłędne! Zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym.

Książka od Czytajbajki.pl to rewelacyjny upominek!

Świadczący o Twoim zaangażowaniu, ale i dobrym guście. Znajdziesz u nas nie tylko prezent na roczek, 2 – 3 i kolejne urodzinki, imieniny, ale i wyjątkową pamiątkę z okazji chrztu, pamiątkę pierwszej komunii świętej, wzruszający prezent dla babci, prezent dla dziadka oraz książki na wiele innych okazji.

Zapraszamy.